« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çetinkaya'da büyük kış indirimi

ÇETİNKAYA mağazalarında gıdadan giyim eşyalarına, ev tekstilinden züccaciyeye ve spor malzemesine kadar tüm reyonlarda kış ucuzluğu devam ediyor. Kampanya Kadıköy, Bakırköy, Beyoğlu ve Gaziosmanpaşa mağazalarıyla Anadolu'daki tüm Çetinkaya mağazalarında var. İşte Çetinkaya'dan bazı fiyatlar: İthal kumaş takım elbise 17 milyon 900 bin TL, poplin gömlek 1 milyon 800 bin TL., erkek deri ayakkabı 3 milyon 950 bin TL., kadın bluz 1 milyon 990 bin TL., kadın etek 2 milyon 990 bin TL., kadın ithal deri ayakkabı 6 milyon 900 bin TL., çocuk kaban 7 milyon 950 bin TL., çocuk spor ayakkabı 3 mliyon TL.

Darüşşafaka'da Polo Restaurant

DARÜŞŞAFAKA'nın Maslak'taki tesisi Çetin Berkmen Spor ve Sosyal Tesisleri'nde bir lokanta açıldı. Polo Restaurant'da 450 kişilik kokteyl ya da 300 kişilik oturmalı yemek daveti verilebiliyor. Havuzbaşı davetlerinde ise konuk sayısı 1250 kişiye kadar çıkabiliyor.

Akmerkez'den vitrin yarışması

Akmerkez bir vitrin düzenleme yarışması düzenliyor. Akmerkez'in Nispetiye ve Ulus cephelerinde yer alan 12 adet duvar ve sekiz adet kaldırım vitrinlerinin düzenlenmesi için açılan yarışmanın adı ‘‘Milenyum ve Anadolu Uygarlıkları’’ adını taşıyor. Yarışmaya öğrenciler dahil bütün tasarımcılar katılabiliyor. Kazanan eserler 25 Nisan'da düzenlenecek törenle açıklanacak.

Kalamış'ta kış bahçesi

KALAMIŞ Marina Brasserie, mekanını kış bahçesini ilave ederek genişletti. Lokantanın kapalı bölümünde bulunan 90 kişilik lokanta ve 26 kişilik bar kısmına, bahçesinin bir bölümünü camekanla kaplayarak ilave ettiği 24 kişilik Kış Bahçesi'ni aynı zamanda sigara içilmeyen bölüm olarak düzenledi. Kalamış Marina Brasserie, iç mekanın dört köşesine yerleştirilen TV ekranlarından günün her saati yat yarışları yayımlıyor.

Tıp teknolojisinde üç fuar birden

TÜYAP tarafından hazırlanan Ekspomed 2000 (7. İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon, Ürün, Cihaz, Teknik ve Ekipmanları), Ekspodental 2000 (6. İstanbul Diş Hekimliği, Cihaz, Teknik ve Ekipmanları) ve Labtek 2000 (3. İstanbul Uluslararası Laboratuvar Teknolojisi ve Ekipmanları) fuarları, 2-5 Mart tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılıyor.

Derishow'dan özel deri indirimi

DERISHOW'da tekstil, triko ve aksesuar tasarımlarıyla başlayan indirim, deri tasarımlarla devam ediyor. Derishow'un deri tasarımları kaban ve pardesülerden oluşuyor. Derishow'un İstanbul'daki mağazaları Akmerkez, Suadiye ve Nişantaşı'nda bulunuyor.

Spasso'da Venedik mutfağı

HYATT Regency Oteli'nin lokantası Spasso'da 11 Mart'a kadar Venedik günleri düzenleniyor. Lokantada bir gondol var. İtalyan müziği çalıyor ve müşteriler masalarına zamanın kıyafetlerini giymiş görevliler tarafından götürülüyor. İtalyan Şef Fabio Brambilla da Venedik mutfağından yemekler sunuyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz