« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa, kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Amigolara gözaltı

FENERBAHÇE Kulübü Olağan Genel Kurulu sırasında taşkınlıkların olabileceği ihtimaline karşı operasyon düzenleyen polis, Kelebek İbrahim olarak bilinen İbrahim Cinel ile birlikte 5 kişi gözaltına aldı. Grubun elebaşı olduğu iddia edilen Cinel'in adı açıklanmayan iki işadamı arasında baskı ve aracılık yaptığı, Kadıköy ve Ankara'da bazı yaralama olaylarına karıştığı iddiasıyla arandığı belirtildi.

Rüştü şoku

Tecrübeli kaleci Rüştü Rençber, dün maçtan önce ısınırken sakatlandı. Sol ayak adalesinden sakatlanan Rüştü'nün durumu ciddi olunca genç kaleci Oğuz ilk 11'de sahaya çıktı ve ilk kez bir resmi maçta F.Bahçe forması giydi.

Kaptan Kemo

KALECİ Rüştü'nün son anda sakatlanmasıyla Fenerbahçe'de kaptanlık görevini Kemalettin üstlendi. Diğer kaleci Engin'in de sakat olması nedeniyle kaptanlık pazubandını takan Kemalettin, sarı lacivertli forma altında 153. lig maçını oynadı.

Boliç 2. yarıda

Boliç, 8 hafta sonra yedek soyundu. En son 22 Aralık 1999 tarihinde Çarşamba günü G.Saray ile yapılan erteleme maçında yedek kalan Boliç, 8 hafta sonra, Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu tarafından yedek kulübesine çekildi. Boliç ikinci yarıda gol umudu olarak sahaya sürüldü.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.