Gündem Haberleri

  Kısa kısa..

  Hürriyet Haber
  18.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  TÜYAP'ta Akdeniz Turizm Fuarı

  DOĞU Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı dün Beylikdüzü'ndeki TÜYAP Fuar Merkezi'nde açıldı. Fuar 20 şubata kadar açık kalacak. Fuara katılan kuruluşlardan Richmond Hotels, firmaya ayrılan standta, önümüzdeki yıl yeniden açılması tasarlanan Markiz Pastanesi'nin atmosferini canlandırıyor. Sağlığında pastanenin müdavimlerinden olan Mustafa Kemal Atatürk, fuardaki minyatür Markiz Pastanesi'ne balmumu heykeliyle konuk oldu. Richmond Hotels'in fuardaki standını ziyaret edenler arasında çekilecek kurada ikişer çift Richmond Ephesus Resort'ta ve Richmond Pamukkale Thermal'de bir hafta tam pansiyon konaklama, üç çift de bu iki otelden birinde tam pansiyon iki gece konaklama imkanı kazanacak.

  Brunch için iki seçenek

  ANADOLU Yakası'ndaki brunch tiryakileri için iki seçenek daha... Suadiye'deki Xpace Cafe ve Erenköy'deki Reşat Paşa Konağı pazar günü, brunch için zengin mönüler hazırlıyor. Reşat Paşa Konağı'nda piyano eşliğinde brunch keyfinin maliyeti kişi başına 8.5 milyon, Xpace Cafe'de ise 13 milyon lira.

  Bağdat Caddesi'nde İtalyan rüzgarı

  ANADOLU Yakası bir İtalyan restoranına daha kavuştu. Bağdat Caddesi üzerinde, Caddebostan'da açılan İl Piccolo'da geleneksel pizaların, makarnaların yanısıra İtalyan mutfağının sevilen lezzetleri sunulacak. Haftanın yedi günü açık olacak restoranda öğle yemekleri için her gün değişecek set mönüler verilecek.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı