Kısa, kısa...

Hürriyet Haber
15 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 15 Şubat 2000 - 00:01

Emlak Bankası'ndan tatil kredisi

TÜRKİYE Emlak Bankası, tatil kredisi kullandırmaya başladı. Emlak Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, tatil kredisinde 3 ay vadede yüzde 4.20, 6 ay vadede yüzde 4.10 faiz uygulanacak. 9-24 ay vadeli tatil kredileri ise yüzde 4'den kullandırılacak. Tatil masraflarının finansmanına yönelik kredilerde, 2 aydan 5 ayakadar ödemesiz dönemli kredi uygulaması da bulunuyor. Ödemesiz dönemli kredilere, 2 aylık sürede 0.20 puan, 5 aylık sürede 0.50 puan faiz ilave edilecek.

EGS Bank İnternette

EGS Bank da internet bankacılığına geçti. ‘‘www.egsbank.com.tr’’ adresiyle internet bankacılığını devreye sokan EGS Bank müşterilerine daha hızlı ve avantajlı hizmet vermeye başladı. EGS Bank Genel Müdürü Kubilay Kırman, EGS Bank'tan işlem yaptırmak isteyenlerin herhangi bir yazılım satın almak zorunda olmadıklarını belirterek, ‘‘İnternet üzerinden yapılacak işlemler için komisyon veya masraf ödenmeyecek. Ayrıca, müşterilerimizin ileri vadeli para transferi işlemi yapabilmelerine de olanak sağladık’’dedi.

Finans haberleri

TÜPRAŞ:TÜPRAŞ, Kırıkkale Orta Anadolu Rafinerisi'nde 28 trilyon liralık tamamlama yatırımına gidecek. TÜPRAŞ'ın gerçekleştireceği yıllık 4 milyon 600 bin ton petrol ürünü üretimine yönelik yatırım Hazine tarafından teşvik belgesine bağlandı.

ECZACIBAŞI: Eczacıbaşı İnşaat, İstanbul'da kuracağı iş merkezi için teşvik belgesi kapsamında 19.3 trilyon liralık yatırıma gidecek.

MİGROS: Migros Türk Ticaret A.Ş., Bursa ve Antalya'da iki yeni hipermarket kuracak. Migros, bu marketlerin her biri için teşvik belgesi kapsamında 8.1 trilyon liralık komple yeni yatırım gerçekleştirecek.

HALKBANK: Halkbank, 6.4 trilyon liralık yatırımla çeşitli illerdeki bilgi işlem otomasyonunu modernize edecek.

ACIBADEM HASTANESİ: Acıbadem Özel Sağlık Hizmetleri teşvik belgesi kapsamında 9.2 trilyon liralık yatırımla 150 yataklı hastane kuracak.

SÖNMEZ GIDA: Sönmez Gıda 6.1 trilyon liralık yatırımla Bursa'da iş merkezi inşaa edecek.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı