GeriSpor Kısa kısa...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Dazlak Moshoeu

F.BAHÇE'nin Güney Afrikalı futbolcusu John Leshiba Moshoeu, önemli maçlar öncesindeki uğurunu dün de denedi. Siyahi oyuncu MTK maçından önce saçlarını usturaya vurdurdu.

Anonsta değişiklik

MTK maçından önce takımlar, seyircilere tanıtılırken stat hoparlöründen Fenerbahçeli futbolcuların sadece soyadları anons edildi. Tribünler de bu anonsa futbolcuların ön isimleriyle karşılık verdiler. Yetkililer, anons sistemindeki bu değişikliğin önümüzdeki maçlarda da süreceğini açıkladılar.

Denizli’de değişiklik

F.BAHÇE-MTK Budapeşte maçını spor, siyaset ve sanat dünyasının bir çok ünlü ismi de izledi. TBMM eski başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Hikmet Çetin, Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Metin Aşık, Tahsin Kaya ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Denizli karşılaşmayı Şeref Tribünü'nden seyretti.

Tribünler doldu taştı

F.BAHÇELİ taraftarlar, MTK Budapeşte karşılaşmasına büyük ilgi gösterdiler. Sabahın erken saatlerinden itibaren gişeler önünde uzun kuyruklar oluşturan taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle stat kapıları maçtan 2 saat önce kapatıldı. Maçı 50 civarında Macar taraftar da izledi.

Ogün şok etti

F.BAHÇE'de, dün öğleden sonra Ogün ve Preko şoku yaşandı. Sakat olan iki futbolcu dün öğleden sonra Teknik Direktör Rıdvan Dilmen ile görüşerek, oynayamayacaklarını belirttiler. Dilmen bunun üzerine iki futbolcuyu maç kadrosundan çıkartıp, yerlerine Moldovan ve Saffet'i ilk 11'e aldı.Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle