Gündem Haberleri

  Kısa, kısa...

  Hürriyet Haber
  07.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Evgin mezun oldu

  ‘‘Beni Ellere Verdin’’ isimli ilk albümünü piyasaya çıkaran Murat Evgin, önceki gün Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi radyo televizyon bölümünden mezun oldu. Bodrum'da ailesiyle birlikte yaptığı tatili keserek, diplomasını almak için İstanbul'a gelen Murat Evgin, törende çok mutluydu. Genç yorumcunun babası Erol Evgin ve annesi Emel Evgin mezuniyet törenine katılamadı.

  Soner Olgun ısrar üzerine Bodrum'da

  Uzun bir süre Ortaköy Patika Bar'da program yapan Soner Olgun, dostlarının ısrarıyla Bodrum Müptela Bar'da sahneye çıkmaya başladı. ‘‘İyi Bayramlar’’ isimli yeni albümüyle beğeni kazanan Olgun, tatil yapmak için gittiği Bodrum'da yaz sezonunda program yapmaya karar verdi. Her şarkı öncesi ve sonrası söylediği ‘‘İyi Bayramlar’’ sözü kendisiyle özdeşleşen Soner Olgun, şu günlerde Bodrumlular'la selamlaşıyor.

  KKTC’de mankenlerin final heyecanı sürüyor

  Kıbrıs Barış Şenlikleri kapsamındaki, 11'inci Dünya Mankenler Yarışması Türkiye elemesi özelliğini taşıyan Queen of Magic Island Model Yarışması'nın finalinin heyecanı tırmanıyor. 17 Temmuz'da L.A. Holiday'de yapılacak olan yarışmada, 14 finalist birincilik için ter dökecek. Magic Island Casino, Altınbaş Holding ve Baymak sponsonluğundaki gecenin organizasyonunu Vizyon Ajans yaparken, sunuculuğunu Atilla Saral ve Gizem Özdilli üstlenecek.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı