« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa, kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Atyarışında Hürriyet'ten tarihi fark

At yarışlarının en güçlü kadrosu ile sizlere hizmet eden Hürriyet'in tartışılmaz üstünlüğü devam ediyor. İsabetli ve doğru tahminleri ile yarışseverlerin güvenini kazanan Hürriyet, 3 Temmuz Cumartesi günü yapılan İstanbul At Yarışları'nda altılı ganyanı tek başına bilerek 4463 puan toplayıp rakiplerini sürklase etti. Hürriyet, TJK'nin düzenlediği Basın Tahmin Yarışması'na katılan 25 gazete arasında en yakın rakibine 4386 puan fark attı.

Five Star Yaz Kampı Ankara'da

Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen ‘‘Five Star Basketbol Yaz Eğitim Kampı’’, 7-12 Temmuz tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecek. ODTÜ Spor Salonu'nda çeşitli bölgelerden belirlenen 250 genç ile İsveç, Romanya ve Gürcistan'dan genç yeteneklerin 6 gün süreyle eğitim alacakları kampta, ABD'li 7 antrenör görev yapacak.

Turgut Atakol Turnuvası başlıyor

5. Uluslararası Turgut Atakol Ümitler Basketbol Turnuvası, yarın İstanbul'da başlıyor. Darüşşafaka Ayhan Şahenk Salonu'nda 3 gün sürecek olan turnuvaya, Türkiye'nin yanı sıra, Almanya, Litvanya ve İsrail ümit milli takımları katılacak. İlk günün programı şöyle: Saat 17.00: Almanya-Litvanya, saat 19.00: Türkiye-İsrail.

Federasyon heyeti ABD'ye gidiyor

Futbol Federasyonu'ndan Başkanvekili Ata Aksu, yönetim kurulu üyesi Orhan Saka ve icra kurulu koordinatörü Metin Kazancıoğlu'ndan oluşan bir heyet, FIFA Olağanüstü Kongresi ile FIFA Bayan Futbolu Semineri'ne katılmak üzere bugün ABD'ye gidecek. Heyet, 3. Dünya Bayanlar Şampiyonası'nın final maçını da izleyecek.

ABD ve Çinli bayanlar finalde

ABD'deki Bayanlar Futbol Dünya Kupası'nda Brezilya'yı 2-0 yenen evsahibi ABD ile son şampiyon Norveç'i 5-0 yenen Çin Halk Cumhuriyeti finale yükseldi. 1991 şampiyonu ABD ile Çin Halk Cumhuriyeti final maçı cumartesi günü Pasadena'daki Rose Bowl Stadı'nda oynayacak.
Bunları da Beğenebilirsiniz