Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Üyelik 1 milyar

F.Bahçe Yönetim Kurulu, kulübe üyelik giriş bedellerini yüzde 100 oranında yükseltti. Divan Kurulu'nda yapılan görüşmede dışarıdan girişlerle profesyonel sporculardan 1 milyar, amatör sporculardan 50 milyon, üye eş ve çocukları için 100'er milyon lira alınması kararlaştırıldı.

Taraftarın ilgisi azdı

f.bahçe Stadı beklendiği gibi dolmadı. Havanın soğuk oluşu ve sağanak yağmurun yanı sıra bilet fiyatlarının da yüksek olması, tribünlerin bir bölümünün boş kalmasına neden oldu.

PAF Takımı 2-1 galip

F.Bahçe PAF takımı ikinci yarının ilk maçında Çanakkale Dardanel'i 2-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Ligin ilk yarısını açık puan farkıyla önde bitiren sarı lacivertli gençler, Oktay ile Murat'ın golleriyle sonuca gitti.

Bayram'a plaket

Maçtan önce aşkan Aziz Yıldırım, Gençlik ve Spor İl Müdürü Vedat Bayram ile eski yönetici Günay Çıtal'a teşekkür plaketi verdi. Başkan Yıldırım, tesisleşmede kulübe katkılarından dolayı Bayram ve stadın ışıklandırmasını yapan eski yönetici Günay Çıtal'a teşekkür etti .

Erol’a yaşgünü pastası

Sarı kart cezalısı Erol dünkü maçı tribünden izledi. 25. yaş gününü dün kutlayan gurbetçi futbolcu, için arkadaşları kampa sürpriz bir doğum günü pastası getirdiler ve mutlu gününü paylaştılar.

Satıcılara izin yok

F.Bahçe yönetiminin kararıyla dün Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın çevresindeki seyyar satıcıların görev yapmasına izin verilmedi. Kulüp yönetimi bundan böyle Fenerbahçe ürünlerinin mağzalarda satılması için karar aldı.
Bunları da Beğenebilirsiniz