Kısa kısa...

Hürriyet Haber
08 Ocak 1999 - 00:00Son Güncelleme : 08 Ocak 1999 - 00:01

Kablosuz telefon bağlanan faks

Philips kordonsuz telefon bağlama özelliğine sahip, gürültüsüz faks alabilen, A4 kağıda faks ve fotokopi alabilen yeni faksı Magic Vox'ı piyasaya sundu. Türkiye'de ilk ve tek kablosuz telefon bağlanabilme özelliğine sahip faks cihazı olan Magic Vox, 5 fonksiyona sahip bulunuyor.

Demirdöküm alana İGDAŞ hizmeti

DEMİRDÖKÜM, 6 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında tüketicilere ‘‘zahmetsiz abonelik’’ kampanyası başlattı. Kampanya süresince Demirdöküm müşterileri kombi ve kat kaloriferi aldığında tüm abonelik işlemlerini, İGDAŞ'a gitmeden Demirdöküm bayisinde yapabilecek. Ayrıca abonelik bedeli olan ve İGDAŞ'a peşin ödenmesi gereken 50 milyon lira, Demirdöküm yetkili satıcılarına faizsiz olarak taksit taksit ödenebilecek.

Intel'den iki yeni Celeron

INTEL Corporation 400 MHz ve 366 MHz hızındaki yeni işlemcisi ile Celeron ailesine daha hızlı seçenekler ekledi. Intel ayrıca Pentium II Xeon işlemci ailesine 2MB ve 1MB'lik önbelliğe sahip iki adet yeni 450 MHz versiyonu kattı. Intel'in Celeron ailesine kattığı ürünleri masaüstü PC fiyat/performans avantajlarının yanı sıra kullanıcılara Internet'ten eğitim ve interaktif oyun imkanı sunuyor.

Piyale çorba çeşitlerini artırdı

PİYALE, hazır çorbalarının hem lezzetini hem de ambalajını yeniledi. 1971 yılından bu yana çorba sektöründe faaliyet gösteren Piyale, Tarhana, tavuk, işkembe, kremalı sebze, kremalı mantar, mercimek gibi çeşitleri ile 13 farklı lezzet sunuyor.

Tommy Hilfiger'den Formula 1 yarışı

TOMMY Hilfiger, 1999 baharında şanslı bir müşterisini Formula 1 yarışlarının Grand Prix of Imola ayağını izlemek üzere San Marino'ya götürecek. 15 Ocak tarihine kadar mağazadan alışveriş yapan 21 yaşın üzerindeki herkes bir form doldurarak çekilişe katılabilecek. Michael Schumaher ve takımı için giysi üreten Tommy Hilfiger, çekilişi kazanan ikinci kişiye de Formula 1 koleksiyonundan ürünler hediye edecek.

Mayadrom'un bayram hediyesi Elentra

MAYADROM müşterilerine bayram hediyesi olarak bir adet 1999 model Hyundaki Elentra Otomobil verecek. 31 Ocak'a kadar Mayadrom'daki mağazalardan 10 milyon liralık alışveriş yapanlar çekilişe katılabilecek. Ayrıca 10 kişi de 50 milyon liralık hediye çeki kazanacak.

Komili’den özel üretim zeytinyağı

KOMİLİ Zeytinyağı, için Komiyi Özel Üretim 99 sızma zeytinyağını piyasaya sundu. Bu ürün için Ayvalık Karaağaç'da 1999 sezonundaki ilk ve en iyi zeytinler tek tek elle toplandı. Doğal yöntemlerle işlenen zeytinyağı yüzde 26 civarında bir asit oranına sahip. Komili Zeytinyağı 99 özel üretimini özel tasarımlı şişesinde ve sadece 27 bin 128 adet üretti. Her biri numaralı olan bu zeytinyağı şişeleri kişiye özel nitelik taşıyor.Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı