Kısa haberler

Hürriyet Haber
12 Ocak 2002 - 14:48Son Güncelleme : 12 Ocak 2002 - 14:48

Acıbadem büyüyor

Acıbadem Sağlık Grubu 2002'ye yeni birimlerle ve hizmetlerle giriyor. Acıbadem Maslak Hastanesi 2002 sonunda açılıyor. Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Demirciköy, Sarıyer, Maslak, 4. Levent, Ulus, Gayrettepe ve Etiler bölgesini kapsayan bir alana hizmet verecek. Ocak ayı sonunda hizmete girmesi planlanan Acıbadem Merkez Laboratuvarı'nda grubun tüm laboratuvar hizmetleri tek bir noktadan yürütülecek. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 2003 yılı içinde hizmete girecek. Türkiye'nin nöroloji ve onkoloji dallarında hizmet sunacak ilk özel hastanesi olacak. Bu merkezlerin devreye girmesiyle beş noktada hizmet veren Acıbadem Sağlık Grubu 2003'e kadar İstanbul'daki hizmet noktalarını sekize yükseltmiş olacak.

Compex’te dijital yaşam

Rönesans Fuarcılık ‘‘Dijital Yaşam‘‘ kavramı çerçevesinde 07-10 Şubat 2002 arasında 'Compex Digital Ev ve İş Yaşam Teknolojileri Fuarı'nı gerçekleştirecek. Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuarda ev ve iş yaşamını kolaylaştıran elektronik cihazlar, bilgisayarlar, mobil cihazlar, multimedya ürünleri, internet, uzaktan bankacılık ve e-business konularında en yeni teknolojiler ziyaretçilerle buluşturulacak. Fuarda Akbank, Compaq, Arçelik, Beko, Turk.net, Teba, Escort, Toshiba ve Sony gibi kuruşlar dijital ev ve iş yaşamı teknolojilerindeki son ürünlerini tanıtacak.


BP Ödülleri verildi

BP'nin faaliyette bulunduğu 100 ülkede 100 bin çalışanına ve BP ile işbirliği yapan yerel şirketlere yönelik olarak başlattığı ‘‘Helios Ödülleri‘‘ sahiplerini buldu. Başvurular BP'nin ana değerleri olan İlericilik, Yenilikçilik, Performansa Odaklılık ve Çevre olmak üzere dört kategoride değerlendirildi. Toplam bin 124 başvuru arasında BP Türkiye Ticari ve Endüstriyel Yakıtlar İş Ünitesi'nin sürücü ve tanker standartlarını en üst düzeye çıkarmak amacıyla uyguladığı 'Emniyetli Geçiş' projesi, 'ilericilik' kategorisinde birincilik ödülü aldı.


DHL'den kampanya

DHL Türkiye ihracatta seferberlik platformu oluşturma girişimi çerçevesinde bir kampanya düzenliyor. DHL Türkiye'nin 20'nci kuruluş yılı kutlamalarının bir parçası olan kampanya kapsamında 07 Ocak- 31 Mart 2002 arasında ABD ve Avrupa'ya gönderilecek paketler ödüllendirilecek. Ödüller arasında Avrupa'ya gidiş dönüş uçak bileti, İstanbul Conrad Oteli'nde konaklama, dijital telsiz telefon, çeşitli seyahat çantaları var. (Bilgi için: www.dhl.com.tr)

Gilette 100 yaşında

Gilette 100'üncü kuruluş yılı kutlamalarını Türkiye'de de çeşitli kampanyalarla sürdürüyor. Gilette'in Türkiye genelinde tüm Migros mağazalarında düzenlediği hediye çekilişli tüketici kampanyasında Samsun'dan Sabiha Aydın 2002 model Peugeot marka otomobil kazandı. Sabiha Aydın'a en büyük ödül olan Peugeot 307 XR 1.6 5P otomobili Migros'tan satın aldığı Gilette Mach3 sekizli paket kazandırdı. Toplam 15 milyon lira ve üzeri tutarda Gilette markalı ürün satın alan tüketiciler arasında yapılan çekilişte 100 kişi 100'er milyon liralık Migros Alışveriş Çeki kazandı.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı