« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kış oyunlarına otobüste bankacılık hizmeti

Erzurum'da, Ziraat Bankası tarafından 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları'na destek olmak amacıyla Mobil Hizmet Şubesi açıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ziraat Bankası Erzurum Bölge Başmüdürü İbrahim Arslan, bir banka şubesi gibi son teknolojiyle dizayn edilen otobüste, para transferinden, kredi başvurusuna kadar birçok işlemin yapıldığı söyledi.

Ziraat Bankası Erzurum Şubesi üzerinden tanımlanan Mobil Şubede, bankacılık işlemlerinin uydu aracılığıyla yapıldığını anlatan Arslan, şunları kaydetti:
“Kış Oyunlarına sponsor olarak katıldık. Oyunlara, bankacılık hizmetleri alanında da destek veriyoruz. Aynı zamanda mobil aracımızla oyunlara katılımın yoğun olduğu yerlerde, bütün katılımcılara, sporculara, yurt dışından misafirlerimize her türlü bankacılık hizmetini sunuyoruz. Yoğun bir ilgi görüyoruz. Müşterilerimiz de çok memnun oldu.”

Mobil aracın, en son teknolojiyle donatıldığını ve Türkiye'de ilk defa Erzurum'da kullanıldığını dile getiren Arslan, “Bu aracımız, bundan sonra yurdun değişik yerlerinde görev alacak. Ulaşım problemi yaşamıyoruz. Uydudan işlemlerimizi rahatlıkla yapabiliyoruz” diye konuştu.

Arslan, mobil hizmet şubesinde ATM cihazı da bulunduğunu belirterek, “Aracımız bugün buz Hokeyi Salonu önünde hizmet veriyor. Oyunların programına göre aracımızın yerini değiştirebiliyoruz. Oyunlara katılan sporcularımızın ayağına kadar giderek bankacılık hizmetine istedikleri zaman ulaşma imkanı sağlıyoruz. Uluslararası para transfer işlemi de yapılabildiği için bu hizmetimiz özellikle yabancı sporcularımız için büyük önem arz ediyor” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz