Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kış oyunlarına büyük ilgi

Erzurum'da, 27 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında yapılacak “Erzurum 2011 Winter Universiade” oyunlarının açılış töreni için yurt içi ve dışından yoğun talep olduğu bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Seyirci Hizmetleri ve Biletleme Komitesi Başkanı Dursun Katkat, Cemal Gürsel Stadı'nda yapılacak açılış seremonisi için 14 bin biletin satıldığını, bilet almak isteyenlerin taleplerinin sürdüğünü söyledi.

Katkat, daha önce rezervasyonu yapılan biletlerin de satıldığını ifade ederek, “Avrupa, ABD ve Kanada'dan gelecek farklı grupların 500 kişilik bilet rezervasyonu vardı. İlgili yetkililerle görüştük. Bu grubun gelemeyeceği bilgisi alınınca, rezervasyondaki 500 biletin de satışı yapıldı. Şu an itibariyle 14 bin seyirci biletinin tamamı satıldı. Hala bilet almak isteyenler var. Yurt içi ve dışından bilet almak isteyenlerin aşırı derecede ilgisiyle karşı karşıyayız” diye konuştu.
Dursun Katkat, kapanış töreni için bilet satışının da devam ettiğini anımsatarak, şu ana kadar kapanış töreni için 9 bin biletin satıldığını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz