İSTANBUL HABERLERİ

Kış Gençlik Kampı Başkan Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleşti

DHA
29.03.2016 - 11:33Son Güncelleme :
DHA

İSTANBUL,(DHA) KARTAL Belediyesi’nin, Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) ve Genç Sosyal Demokratlar (GESOS) ile birlikte düzenlediği 2016 Kış Gençlik Kampı 24-27 Mart tarihinde Başkan Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleşti.
2016 Kış Gençlik Kampı’na Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Tekin Bingöl, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, SODEV Başkanı Erol Kızılelma, Hacı Bektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, CHP Kartal Meclis Üyeleri Gökhan Yüksel ve Yılmaz Tuncer, katıldı.
“GÖRDÜKLERİMİZİ BEYNİMİZDE KORUMAYI BİLİRSEK HAYATTA BİR ADIM ÖNE GEÇMİŞ OLURUZ”
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Bizler, gördüklerimizi beynimizde korumayı bilirsek hayatta bir adım öne geçmiş oluruz. Sıradan değil, önemli şeylerin farkında olun. Daha iyi iş yapan biri olmak istiyorsanız dikkat edeceğiz şey, hayatın kendi içinde var olan şeylerdir. Hayat sizler için daha kolay olacak. Sizleri burada gördüğüm için, burada ağırladığım için, beni biraz da geçmişe götürdüğünüz için hepinize teşekkür ederim” dedi.
Konuşmanın ardından SODEV Başkanı Erol Kızılelma, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e eğitim kampına destek olduğu için teşekkür edip plaket takdim etti.

(FOTOĞRAF)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Kış Gençlik Kampı Başkan Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleşti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 11 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kış Gençlik Kampı Başkan Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleşti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı