Gündem Haberleri

  Kırtasiyeci ile bilgisayarcı sorgulanıyor

  Hürriyet Haber
  19.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Manken, sunucu Gamze Özçelik’le ilgili internet görüntüleri kapsamında sürdürülen soruşturmada önceki gün adliyeye sevk edilen 6 kişinin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasının ardından kırtasiyeci M.Ö. gözaltına alındı.

  M.Ö’ün, ‘Görüntüleri bir arkadaşım mail olarak gönderdi’ demesi üzerine, ifadede adı geçen E.D. de sorguya alındı. Bir bilgisayar şirketinde çalışan E.D’nin bir ay önce işten ayrıldığı bildirildi. Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliği’nde ifade veren E.D’nin de, görüntüleri başka bir arkadaşından mail olarak aldığını söylediği bildirildi.

  Bak bakalım Gamze mi

  Görüntülerin internete verildiği tarihten geriye doğru sanal takibin devam ettiği soruşturma kapsamında gözaltı sayısının da her geçen gün artacağı bildirildi. Zanlılar adliyeye sevk edildi. Yapılan araştırmada görüntülerin internette yayınlanmasından önce yataktaki kişinin Gamze Özçelik olup olmadığı konusunda geniş tartışmaların yaşandığı da belirlendi. Görüntülerin pek çok kişiye ‘Bak bakalım bu Gamze mi? Değil mi?’ sorusuyla birlikte atıldığı ortaya çıktı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı