KIRŞEHİR HABERLERİ

Kırşehir'de okul sporları faaliyetleri

AA / Serkan Güner
29.02.2016 - 18:03Son Güncelleme :

- Okullar arası genç erkekler basketbol ile küçük erkekler ve kızlar hentbol müsabakaları yapıldı

AA / Serkan Güner

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir'de okullar arası genç erkekler basketbol ile küçük erkekler ve kızlar hentbol müsabakaları tamamlandı.

Kırşehir Spor Salonunda gerçekleştirilen genç erkekler basketbol maçlarında Ahi Evran Anadolu Lisesi il birincisi oldu. Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinciliği, Hayriye Kımçak Anadolu lise üçüncülüğü, Hacı Fatma Erdemir Lisesi ise dördüncülüğü elde etti.

Aynı salonda yapılan küçük erkekler ve kızlar hentbol müsabakalarında, erkeklerde Sırrı Kardeş İlkokulu birinci, Erol Güngör İlkokulu ikinci ve 23 Nisan İlkokulu üçüncü oldu. Kızlarda, Sırrı Kardeş İlkokulu birinciliği, Cumhuriyet İlkokulu ikinciliği ve Erol Güngör İlkokulu üçüncülüğü elde etti.

Dereceye giren okul takımlarının kupa ve madalyaları Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden Kırşehir'de okul sporları faaliyetleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 18 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırşehir'de okul sporları faaliyetleri haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ

Sayfa Başı