KIRŞEHİR HABERLERİ

Kırşehir TSO, Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı İle Protokol İmzaladı

IHA
27.02.2015 - 11:01Son Güncelleme :

FOTOĞRAF ALTI: TÜBİTAK BİLİM KURULU’NUN ÇAĞRISIYLA, 1996 YILINDA KURULAN BİLİMSEL VE TEKNİK ARAŞTIRMA VAKFI İLE KIRŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.(PROTOKOL)

IHA

TÜBİTAK Bilim Kurulu’nun çağrısıyla, 1996 yılında kurulan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı.
TÜBİTAK Bilim Kurulu’nun çağrısıyla kurulan ve aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de sosyal iştiraki olan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası arasında ulusal ve uluslararası alanda proje yazma ve uygulama eğitimleri ile stratejik plan hazırlama konularında işbirliği protokolü imzalandı.
İmza törenine Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yanık ile Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı Genel Sekreteri Reşat Kadaifçiler katıldı.
Törende konuşan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu tür proje yazma ve geliştirme, stratejik plan konularına çok önem verdiklerini, ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atmış Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı ile işbirliğinde olmanın, üyelerinin Araştırma- Geliştirme ve ihracaat gibi konularda bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi konularında katkı sağlayacağını belirtti.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin başlattığı Akreditasyon sürecinde Akredite olmuş Odalar ile çalışma yapan Bilimsel ve Teknik Araştırma Vakfı, ‘Anadolu’da Yetenek Geliştirme’ çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası düzeyde proje yazma ve uygulama eğitimleri veriyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden Kırşehir TSO, Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı İle Protokol İmzaladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 11 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırşehir TSO, Bilimsel Teknik Araştırma Vakfı İle Protokol İmzaladı haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ

KIRŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

20 Nisan 2018, Cuma
 • İmsak
  04:23
 • Guneş
  05:53
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  16:31
 • Akşam
  19:32
 • Yatsı
  20:56
Sayfa Başı