ADANA HABERLERİ

Kırsalı Gezerek Büyükşehir’in Hizmetlerini Anlattılar

IHA
28.10.2015 - 11:36Son Güncelleme :

KARAİSALI VE ALADAĞ’DA MERKEZ VE MAHALLERİ GEZEN BÜYÜKŞEHİR’İN ŞUBE MÜDÜRLERİ ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN BÖLGEYE YAPTIĞI HİZMETLER HAKKINDA BİLGİ VERDİLER.

IHA

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 2. Hizmet Bölgesi içerisinde yer alan Karaisalı ve Aladağ’da merkez ve mahalleri gezen Büyükşehir’in şube müdürleri Adana Büyükşehir Belediyesi’nin bölgeye yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.
Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Şube Müdürü Yusuf Delikoca, 2. Bölge Şube Müdürü Bekir Durukan, Fidanlıklar Şube Müdürü Mustafa Turpçu, yaklaşık bir buçuk aydır mahalle muhtarları ile görüştüler.
Yusuf Delikoca, "Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün “Toroslar da yaşayan Yörük Türkmenlerin ocağı tütsün, yıllardır hizmet uluşmamış Türk köylüsü yerinde mutlu ve huzurlu olsun. Yolu olsun. Susuz köy kalmasın. Çocukların eğitim imkanları artsın” diyerek başlattığı hizmet atağından ortaya çıkan projeleri anlatıp, sorunları dinleyerek, çözüm önerileri için çalışmalar başlattık” dedi.
Delikoca, bu çalışmaları bıkmadan, usanmadan her zaman yapacaklarını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Kırsalı Gezerek Büyükşehir’in Hizmetlerini Anlattılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırsalı Gezerek Büyükşehir’in Hizmetlerini Anlattılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı