« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kırmızı kart görünce hakemi yumrukladı, saha karıştı

Erzurum'da Birinci Amatör Küme A Gençler Ligi takımlarından Palandökenspor ile Harbişspor arasında oynanan maçta kırmızı kartlar havada uçuştu.Kırmızı kart gören Harbişsporlu futbolcu hakemi yumrukladıyınca saha karıştı, çıkan kavga polisin müdahalesiyle engellendi.

İkram TEKMANLI/ERZURUM, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Erzurum 3 Temmuz Stadyumu’nda bugün oynanan Palandökenspor-Harbişspor maçında sık sık gerginlikler yaşandı. Çıkan tartışmalarda orta hakem İsmail Parlak kırmızı kartına başvurdu.

Palandökenspor’un 2-0 önde götürdüğü maçın 89. dakikasında, o ana kadar teknik direktörü ve 4 oyuncusu kırmızı kart gören Harbişspor'da, Serdal Demir kırmızı kart görünce kendini kaybetti. Demir, bir takım 6 kişi kaldığı için maçın tatil edilmesine fırsat vermeden orta hakem İsmail Parlak’ın yanına gidip yumruk attı. Kendisini yumruklayan Serdal Demir ve bir başka futbolcuya yumruk atarak polislere doğru kaçan Parlak linçten son anda kurtuldu.

Taraftarların da sözlü olarak katıldığı kavga, polis ekiplerinin araya girmesiyle büyümeden önlendi.

Maçı tatil eden hakem Parlak polis korumasında hakem odasına giderken, Harbişsporlu bazı futbolcuların öfkeden ağladığı gözlendi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler