Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

KIRMIZI kart bizi bozmadı

Sarı lacivertlilerin 10 kişi ile oyun disiplinini kaybetmeden oynaması Daum’u memnun ederken, “Mehmet Topuz neden yok?” sorusu Alman hocayı kızdırdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, maç sonu açıklamasında kırmızı karta rağmen disiplinden kopmadan oynamalarının kendisini memnun ettiğini söyledi. Alman teknik adam, “En önemlisi bu turu geçmemiz. Kırmızı karttan sonra da iyi oynamamız beni sevindirdi. Maç içinde 2-0’ı da bulabilirdik. Ancak bütün oyuncularımla gurur duyuyorum” dedi.

Alman teknik adam Mehmet Topuz’un neden kadroda olmadığı sorusunu ise, “Mehmet’i neden soruyorsunuz bilmiyorum. Bir sakatlık yaşamıştı ve tedavi görüyor. En kısa zamanda aramızda olur” diye yanıtladı.

Bu arada UEFA da resmi internet sitesi ‘uefa.com’da “Daum Fenerbahçe bayrağını uçuruyor” başlığıyla yayımladığı haberinde, “Başkan Aziz Yıldırım, Daum’un dönüşünü Süper Lig’de art arda gelecek olan üç şampiyonluğa açılacak olan yoldaki ilk adım olarak niteliyor. Görünen o ki; Daum’lu F.Bahçe, özellikle Süper Kupa zaferinden sonra, tüm taraftarlarına hatırlanası bir sezon yaşatacak” yorumunda bulundu.

Bunları da Beğenebilirsiniz