Dünya Haberleri

  Kirli çamaşırlar pazartesi açıklanıyor

  Hürriyet Haber
  09.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD'li porno kralı Larry Flynt politikacıların evlilik dışı ilişkileriyle ilgili gizli dosyayı önümüzdeki pazartesi günü düzenleyeceği basın toplantısında açıklamaya hazırlanıyor.

  Hustler dergisinin sahibi Flynt geçtiğimiz ay, en az 12 Kongre üyesinin eşlerini aldattığına dair elinde kanıt bulunduğu iddiasını ortaya atmıştı. Dedektiflerine araştırma yaptırtan Flynt, bu politikacıların arasında bir de ‘büyük balığın’ bulunduğunu belirtmişti.

  Pek çok politikacının başını derde sokması beklenen Flynt'ın araştırması geçtiğimiz eylül ayında The Washington Post’a verdiği tam sayfa ilanla başlamıştı. Başkan Bill Clinton'ın seks skandalından etkilenen Flynt söz konusu ilanda, politikacı ya da üst düzey hükümet görevlilerinin evlilik dışı ilişkilerini belgelerle kanıtlayan kişilere 1'er milyon dolar ödül vaadetmişti. Bu ilan üzerine binlerce başvuru geldiğini belirten Flynt, ekibindeki araştırmacıların ciddi görülen başvuruların sayısını 48'e indirdiğini, bunlardan da 12 vak'ayla ilgili belgelerin yeterli bulunduğunu açıklamıştı.

  Flynt'ın verdiği bilgiye göre elinde fotoğraf yok, ancak bazı politikacılara ait telefon seks bantları bulunuyor. Hatta kirli çamaşırı ortaya serilecek muhafazakar politikacılardan birinin kürtaj karşıtı olduğu halde, karısını kürtaj yaptırmaya zorladığı da belgelenmiş.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı