« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kırkpınar formülü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Özer Kırca, Onur Kurulu'nu toplantıya çağırdı. Hedef; Yusuf Kırkpınar'ın önderliğinde, Baysoy ve Mesudiyeli’nin de yer alacağı güçlü bir yönetim oluşturmak.

YAŞAR'IN KARARI KESİN

Selçuk Yaşar'ın desteğini çektiğini açıklamasından sonra bütün branşlarda S.O.S veren Karşıyaka, krizi kısa sürede aşabilmek için çare arıyor. ‘‘Selçuk Bey'in kararı, birilerine ders vermek veya sopa göstermek için değil. Kesin bir karar’’ diyen Onur Kurulu Başkanı Özer Kırca, MHP İzmir Milletvekili Yusuf Kırkpınar'ı başkanlık için ikna etmeye çalışıyor.

TARİHİ ZİRVE BUGÜN

Yusuf Kırkpınar, ‘‘Başkan adayı değilim. KSK'ye dışarıdan yardımcı olacağım’’ şeklinde açıklama yapmasına rağmen; Kırca, Kırkpınar'ın başkanlığında, iki eski başkanın da yer alacağı güçlü bir yönetim oluşturmayı hedefliyor. Kırca, bu formülü hayata geçirebilmek için başkanı olduğu Onur Kurulu'nu bugün saat 18.00'de tesislerde toplanmaya çağırdı.

BAYSOY VE MESUDİYELİ

Başkan yardımcılıkları için Önder Baysoy ile İskender Mesudiyeli'yi ikna etmeyi planladığı öğrenilen Kırca, ‘‘Ciddi düşünme zamanı geldi. Kimse kimseyi aldatmasın. İşler iyi gitmiyor. 19 kişiyle yola çıkan yönetim, 5-6 kişiye düşmüş. Onları, ağır yükün altında bırakıp, ezmenin anlamı yok. Camia adım atarsa, Kırkpınar da gelir’’ dedi.

BAŞKAN ANKARA'DA

Son üç maçtaki kötü gidişi İzmirspor randevusunda da sürdürmenin üzüntüsünü yaşayan Başkan Seyhan Evlioğlu, kızının üniversiteye kayıt işlemleri için Ankara'ya gitti. Yönetimin, kongre tarihini bugün kesinleştirmesi bekleniyor. Morali bozuk olan Rıza Tuyuran ise çok yalnız bırakıldıklarını, öğrencilerini motive etmekte zorlandığını dile getirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler