KIRKLARELİ HABERLERİ

Kırklareli Valisi Esengül Civelek: "Geleceğin Teminatı Olan Çocuklarımızı En Güzel Şekilde Yetiştirmek Hepimizin Ortak Hedefidir"

IHA
28.09.2015 - 12:59Son Güncelleme :

KIRKLARELİ VALİSİ ESENGÜL CİVELEK İLKÖĞRETİM HAFTASI DOLAYISIYLA MESAJ YAYINLADI

IHA

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, "Geleceğin teminatı olan çocukları en güzel şekilde yetiştirmek hepimizin ortak hedefidir" dedi.
Vali Esengül Civelek, İlköğretim Haftası dolayısıyla mesaj yayınladı. Bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyor olmanın sevincini ve heyecanını beraberce yaşadıklarını belirten Vali Esengül Civelek mesajında, "Milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak, çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için geleceğin teminatı olan çocuklarımızı en güzel şekilde yetiştirmek hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir. 2015-2016 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Kırklareli Valisi Esengül Civelek: "Geleceğin Teminatı Olan Çocuklarımızı En Güzel Şekilde Yetiştirmek Hepimizin Ortak Hedefidir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 12 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırklareli Valisi Esengül Civelek: "Geleceğin Teminatı Olan Çocuklarımızı En Güzel Şekilde Yetiştirmek Hepimizin Ortak Hedefidir" haberi güncellenecektir.

KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ
21 Kasım 2017, Salı
 • İmsak
  06:13
 • Guneş
  08:00
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:30
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı