KIRKLARELİ HABERLERİ

Kırklareli Valisi Esengül Civelek: "Cumhuriyetimizin 92’nci Yılını Birlikte Kutlamanın, Coşku Ve Heyecanı İçindeyiz"

IHA
28.10.2015 - 11:19Son Güncelleme :

KIRKLARELİ VALİSİ ESENGÜL CİVELEK, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NI KUTLADI

IHA

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, "Milletimize eşsiz bir armağan olan Cumhuriyetimizin 92 nci yılını birlikte kutlamanın, coşku ve heyecanı içindeyiz" dedi.
Vali Civelek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Milletin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceği, çağdaş dünyada hak ettiği yeri alma kararlılığının Cumhuriyet ile anlam bulduğunu dile getiren Vali Civelek, "Türk milleti, Cumhuriyet rejimi ile kazandığı değerleri, hayatımızın vazgeçilmez unsuru olarak benimsemiştir. Bizlere düşen görev; Atatürk’ ün önderliğinde büyük Türk milletinin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve canlarını bu uğurda feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla, anıyor, saygılar sunuyorum" ifadelerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Kırklareli Valisi Esengül Civelek: "Cumhuriyetimizin 92’nci Yılını Birlikte Kutlamanın, Coşku Ve Heyecanı İçindeyiz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırklareli Valisi Esengül Civelek: "Cumhuriyetimizin 92’nci Yılını Birlikte Kutlamanın, Coşku Ve Heyecanı İçindeyiz" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı