KIRKLARELİ HABERLERİ

Kırklareli Üniversitesi’nde işbirliği protokolü imzalandı

DHA
03 Mayıs 2017 - 12:33Son Güncelleme : 03 Mayıs 2017 - 12:34

Kırklareli Üniversitesi’nde işbirliği protokolü imzalandı

DHA

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ,(DHA)- KIRKLARELİ Üniversitesi ile Kırklareli Ticaret Borsası arasında ‘Akademik ve Bilimsel Destek’ projesi işbirliği protokolü imzalandı.

Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleştirilen törende işbirliği protokolü, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür ile Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel tarafından imzalandı. Protokol törenine; Kırklareli Ticaret Borsası Genel Sekreteri Umut Karaseyfioğlu, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bora Yenihan ve Gıda Kontrol Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Orhan Onur Aşkın’da katıldı.

Rektör Prof. Dr. Bülent Şengörür, törende yaptığı konuşmada protokol ile ilgili bilgiler aktardı. Ticaret Borsası ile devam eden ilişkilerin daha kurumsal bir şekilde devam edeceğini belirten Prof. Dr. Şengörür  “Ticaret Borsası ile çok yakın bir ilişkimiz vardı. Bu ilişkimiz, her zaman sürüyor. Biz bu protokol ile ilişkilerimizi kurumsal hale getirmiş olduk. Tabi burada Turhan Altıntel ve ekibinin bize çok büyük destekleri oldu. Yine bu protokol ile ürün ve hizmetlerin ulaştırıldığı pazarlarda hedef müşteri kitlesiyle iletişime geçilmesinde destek olacağız. Üyelerin iletişim ve satış pazarlama konusundaki becerilerinin geliştirilmesinde katkı sunacağız. Ayrıca Sürekli Eğitim Merkezimiz ve Gıda Kontrol Uygulama ve Araştırma Merkezimiz üzerinden danışmanlık yapmış olacağız, akademik ve bilimsel destek vereceğiz” dedi.

Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel yaptığı konuşmada çok güzel bir işbirliğini ve birlikteliği kurumsal olarak tescil ettiklerini dile getirerek “Kırklareli Üniversitesi’ni kendi ailemiz gibi görüyoruz. Daha önce de çok güzel çalışmalar yapmıştık. Üniversitemize laboratuar desteğimiz olmuştu. Bugün de kendi üyelerimize üniversitenin bilim ve tekniğinden yararlanarak hem sektörler bazında hem pazarlama bazında ürünlerimizi daha fazla geliştirme, daha fazla satma ve marka haline getirme yönünde birlikte yapacağımız çalışmalar için kurumsal bir anlaşma yapıyoruz. Rektörümüz ve hocalarımız uygun gördüler. Projemizin hem üyelerimize hem de Kırklarelimize çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Rektörümüz Prof. Dr. Bülent Şengörür başta olmak üzere projede emeği geçen hocalarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Kırklareli Üniversitesi’nde işbirliği protokolü imzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Mayıs 2017 tarihinde saat 12 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırklareli Üniversitesi’nde işbirliği protokolü imzalandı haberi güncellenecektir.

  KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ağustos 2017, Pazar
  • İmsak
   04:23
  • Guneş
   06:17
  • Öğle
   13:26
  • İkindi
   17:14
  • Akşam
   20:13
  • Yatsı
   21:51
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı