KAYSERİ HABERLERİ

Kırım-türk İş Adamları Konseyinin Kayseri Şeker Ziyareti

IHA
09.08.2015 - 13:58Son Güncelleme :

KIRIM-TÜRK İŞ ADAMLARI KONSEYİNİN KAYSERİ ŞEKER'İ ZİYARET

IHA

Kırım-Türk iş adamları konseyi üyeleri Kırım ile Türkiye arasındaki iş birliğinin daha da geliştirilmesi amacıyla Kayseri Şekeri de ziyaret ettiler.
Kırım- Türk İşadamları Konseyi Genel Müdürü ve aynı zamanda Kırım Başbakanı Danışmanı olan Rustem Kamalov, Kırım Türk iş Konseyi üyesi Ziskin Vaüdim, Kırım Türk İşadamları Konseyi Türkiye Başkanı İlter Sağırsoy Karadeniz Ülkeleriyle Ekonomik İş Birliği Derneği Genel Sekreteri Yavuz Budak ve Genel Başkan Yardımcılarından Durak tekstil holding Yönetim kurulu başkanı Mehmet Sönmez ve Mumeko holding Yönetim kurulu başkanı Metin Çiğdem’den oluşan Konsey üyeleri Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret ederek Kayseri Şeker heyetini Kırım’a davet etti.
Kırım-Türk İş adamları konseyi üyelerinin Kayseri Şeker’i ziyaretlerinde konuşan Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ziyaretten ve Türk-Kırım işbirliğinin artışından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kırım-türk İş Adamları Konseyinin Kayseri Şeker Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırım-türk İş Adamları Konseyinin Kayseri Şeker Ziyareti haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:43
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:26
 • Yatsı
  18:59
Sayfa Başı