Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kırılan cam kapı yüzünü parçaladı

  DHA- Hasan BOZBEY/ ORHANGAZİ
  21 Temmuz 2007 - 11:25Son Güncelleme : 21 Temmuz 2007 - 11:25

  Bursa 'nın Orhangazi İlçesi'nde bir apartmanın cam giriş kapısı sert biçimde kapanınca, kırılan cam parçaları, kapı önünde oyun oynayan 6 yaşındaki Hatice Dikbayır'ın yüzüne saplandı.

  Annesi ve çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan Dikbayır, ilk tedavisinin ardından Bursa Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

  Orhangazi İlçesi Camikebir Mahallesi Horhor Caddesi'ndeki bir apartmanın önünde dün akşam saatlerinde oynayan Hatice Dikbayır, Cam olan apartman kapısının belirlenemeyen nedenle sert bir şekilde kapanması sonucu kırılan camın parçalarının yüzüne saplanmasıyla yaralandı. Aynı binanın birinci katında oturan anne 28 yaşındaki Fatma Dikbayır, kızının ağladığını duyunca komşularının yardımıyla kızını Orhangazi Devlet Hastanesi'ne götürdü.

  İlk müdahalesi burada yapılan ve yüzüne saplanan camlar çıkarılan Hatice Dikbayır, daha sonra Bursa Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, apartman kapısında inceleme yaptı. Açık durması için kapının altına sıkıştırılan küçük takoz parçasının çıkması nedeniyle meydana geldiği sanılan olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı