KIRIKKALE HABERLERİ

Kırıkkale'yi temsil edecek boksörler umut verdi

DHA
30.03.2016 - 10:19Son Güncelleme :
DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)-KIRIKKALE'de okul sporları 2016 yılı faaliyet programında yer alan Genç Erkekler boks müsabakaları Başpınar Spor Kompleksi Boks Antrenman Salonu'nda tamamlandı. Dereceye giren öğrenciler Kırıkkale'yi temsil etme hakkı kazandı.
Bu yıl ilki düzenlenen müsabakalara 7 okuldan 24 öğrenci sporcu katıldı. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcular 2-6 Mayıs 2016 tarihleri arasında Konya'da yapılacak Okul Sporları Gençler Türkiye Boks Şampiyonası'na katılma hakkı kazandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü yaptığı açıklamada, bu yıl ilk defa okul sporlarına dahil olan boks branşına katılan okul ve sporculara teşekkür etti. Ünlü, "İleriki yıllarda daha fazla katılım olmasını umuyorum. Burada başarılı olan sporcuların Konya da yapılacak Okul Sporları Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde ederek Konya'daki müsabakalarda Kırıkkale'yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum emeği geçen Antrenörlere, Beden Eğitimi Öğretmenlerine ve teşekkür ederim" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Kırıkkale'yi temsil edecek boksörler umut verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırıkkale'yi temsil edecek boksörler umut verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı