KIRIKKALE HABERLERİ

Kırıkkale'de Halk Günü sorun çözüyor

DHA
31.03.2016 - 12:03Son Güncelleme :
DHA

KIRIKKALE, (DHA)- KIRIKKALE Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında halk günü etkinliğinin 95'ncisi gerçekleştirildi.
Her hafta Perşembe günü vatandaşların sorunlarının dinlendiği halk günü etkinliğinin 95'ncisi gerçekleştirildi. Toplantı, Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcılarısı, ilgili birim müdürleri ve vatandaşların katılımıyla devam etti. Halk günü etkinliğinde vatandaşlar sorunlarını anlattılar. Etkinliğe katılan bazı vatandaşların geçmişten bu zamana kadar çözülemeyen sorunların çözüldüğünü vurgulayarak, ilgi ve destekleri için Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür ettiler. Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, halk günü etkinliğine katılan vatandaşlara teşekkür ederek, sorunların çözümü için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Kırıkkale'de Halk Günü sorun çözüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırıkkale'de Halk Günü sorun çözüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı