KIRIKKALE HABERLERİ

Kırıkkale'de "Bilinçli Aile, Mutlu Çocuk" konferansı

AA / Ahmet Kavaklı
29.02.2016 - 10:14Son Güncelleme :
AA / Ahmet Kavaklı

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale'de "Bilinçli Aile Mutlu Çocuk" konulu konferansı düzenlendi.

Ahlak Kültür ve Çevre Derneği (AKÇED) tarafından Kırıkkale Müftülüğü konferans salonunda düzenlenen program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

AKÇED Başkanı Atila Dulkadir, burada yaptığı konuşmada, amaçlarının bu tür etkinlikler aracılığıyla insanlara temel değerlerin yeniden hatırlatılması ve zinde tutulması yönünde kentte birçok programlar düzenlediklerini söyledi.

Ahlak ve kültür değerlerinin yeniden canlandırılması gerektiğini vurgulayan Dulkadir, "En iyi yapılan yatırım çocuklarımıza yapılan yatırımdır. Evlerimizde bundan böyle öz kültürümüzü yaşatmamız, mutlu ve şuurlu bir aileyi inşa ederek bunu devam ettirmemiz ve çocuklarımıza sahip çıkmamız gerekmektedir" dedi.

Kişisel gelişim ve yönetim danışmanı Azmi Özkan, toplumda "bilinçli aile, mutlu çocuk" oluşması için, doğru, aşırı koruyucu, ilgisiz, karma, baskıcı ve mükemmeliyetçi aile tiplerinin özellikle ebeveynler tarafından çok iyi bilinmesi ve tanınması gerektiğini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Kırıkkale'de "Bilinçli Aile, Mutlu Çocuk" konferansı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 10 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırıkkale'de "Bilinçli Aile, Mutlu Çocuk" konferansı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı