KIRIKKALE HABERLERİ

Kırıkkale'de '57. Alay'a Vefa Yürüyüşü'

DHA
25.04.2017 - 11:10Son Güncelleme :
DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)- ÇANAKKALE 57. Alay Şehitleri için Kırıkkale'de '57. Alaya Vefa Yürüyüşü' etkinliği gerçekleştirildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) ortak düzenlediği etkinliğe çok sayıda vatandaşla gençlik katıldı.
Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rıfat Ünlü, KYK İl Müdürü Haluk Karahan, kurum personelleri ile çok sayıda KYK'lı öğrenci, gençlik kurumları, Polis Meslek Yüksek Okulu ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen etkinlik, büyük ilgi gördü. Etkinlik, sabah namazı sonrası kent merkezinde yürüyüşle birlikte ve Şehitlik ziyareti ve yapılan dua ile son buldu
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Kırıkkale'de '57. Alay'a Vefa Yürüyüşü' hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırıkkale'de '57. Alay'a Vefa Yürüyüşü' haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı