Futbol Kırık burunla oynuyorlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırık burunla oynuyorlar

Şampiyonlar Ligi maçlarından yaralı çıkan Rüştü ile İbrahim Toraman, Beşiktaş’ın başarısı için fedakarlıktan kaçınmıyor.

BEŞİKTAŞ’ın tecrübeli iki oyuncusu, Rüştü Reçber ile İbrahim Toraman takımlarının başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor. Şampiyonlar Ligi maçlarından yaralı çıkan her ikisi de kırık burunla mücadele ediyor. En azından bu durum devre arasına kadar devam edecek.
Maskeyi çıkardı
Old Trafford’daki 1-0’lık Manchester United zaferinden burnu kırık ayrılan İbrahim Toraman, ligdeki Diyarbakır maçında forma giymedi. Daha sonraki ilk idmanda maske takan Toraman, CSKA Moskova karşılaşmasında maskesini çıkararak sahadaki yerini aldı.
CSKA Moskova maçında burnu kırılan Rüştü de Hakan devreyi kapattığı için takımı için fedakarlık yapıyor. Ancak Rüştü maske takmıyor. Dünkü idmanda, çift kale maçta kırık burnuna top çarpan İbrahim Toraman, ayak bileğini burkan Serdar Özkan ile birlikte antrenmanı yarıda bıraktı.
Sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Holosko, Hakan, Batuhan, Rüştü ve sağ ayak bileğinde ağrısı olan Tello ile belinde ağrıları bulunan Yusuf dünkü idmana katılmazken Ernst takımdan ayrı koşu yaptı. Bu arada, A2 takımı kalecisi Umut Kaya da A takım çalışmasında yer aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle