Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kırgın ve üzgünüm

Hatalı olduğunu kabul eden Hakan Şükür, "İlk kez kadro dışı kaldım. Bu olay beni kırdı ve üzdü. Hocamla görüştüm ve sorun çözüldü" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KADRO dışı bırakılmasının ardından ilk kez dün net açıkmalarda bulunan Hakan Şükür, teknik direktör Feldkamp ile bu konuyu görüştüğünü ve sorunu çözdüğünü söyledi. Lig TV’deki bir programa katılan Hakan Şükür, kadro dışı kalmaları konusunda bir sürü şeyin ortaya atıldığını belirterek, "Kimse bu kadar basit bir neden olduğuna inanmadı. Ben dün hocama da söyledim, ’Hatalıyım, ama cezam bu mu olmalıydı? İlk kez kadro dışı kaldım’ dedim. Kamp döneminde misafirler için bir kural vardı, ama kızım benim misafirim değildi. Duygusal davrandım. Kızım Zeynep, gerçekten artık Florya’ya gelmek istemiyor. Çocuklar bu duyguları çok fazla yaşıyor. Ama hocamız haklı. Kural kuraldır" diye konuştu.

Kızımı bile sevdiler

Kendisinin önceki günkü antrenmana çıkmadığı şeklindeki haberleri yalanlayan ve idman sırasında Feldkamp ile toplantı yaptığını belirten Hakan Şükür, "Sorunu bitirdik, ancak şunu kesin söylemeliyim ki, bu olay beni çok kırdı ve üzdü. Lincoln’un akrabalarının olayı hakkında çok bilgim yok. İlk kez böyle bir durumla karşı karşıya geldi. Gerçekten zor anlar yaşadı" dedi. Tesislere kızı ile birlikte giriş yaptığını gören güvenlik görevlisinin durumu antrenör Ahmet Akcan’a bildirdiğini, onun da Feldkamp’a haber verdiğini kaydeden Hakan Şükür, şunları söyledi: "Feldkamp bunun üzerine bu kararı vermiş. Kimse beni uyarmadı ve sabah ikisi de kızımı sevdiler. Bu kesinlikle iktidar savaşı değil."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler