Gündem Haberleri

  Kırgın Çiçekler dizisinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

  Hürriyet Haber
  20.07.2015 - 12:08 | Son Güncelleme:

  Yayınlandığı ilk günden itibaren senaryosu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başaran Kırgın Çiçekler bu akşam saat 20.00'da Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor

  Sezona damgasını vuran dram yüklü dizi Kırgın Çiçekler her bölümüyle nefes kesmeye devam ediyor. Yetimhanede yolları kesişen; Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre'nin yollarının nasıl kesiştiğini anlatan Kırgın Çiçekler dizisinde yine bol bol heyecanlı ve dramatik sahneler sizleri bekliyor.

  Bu akşam 4. bölümüyle saat 20.00’da Atv’de ekrana gelecek Kırgın Çiçekler dizisinde kızlar büyük bir tehlikeyle karşı karşıyalar.

  KIRGIN ÇİÇEKLER 4. BÖLÜM ÖZETİ


  Eylül hastanede doğum yapan annesinin başındadır. Feride onu yalnız bırakmaz. Feride’nin Kemal’i araması için üstelemesiyle kızcağızın sinirleri boşalır. Feride, Eylül’ün tepkisinden şüphelenir. Ne kadar sıkıştırsa da Eylül olanları anlatmaz. Ancak Feride işin peşini bırakmayacaktır.

  Diğer tarafta kızlar yazıyı kimin yazdığını bulmaya çalışmaktadır. Meral bir şey sakladıklarından şüphelenmiş, her hareketlerini izlemektedir. Neriman da benzer şüphelerle Kader’i sıkıştırmaktadır. Kemal’le ilgili sırrı saklamaları giderek zorlaşırken Kader, ailesini bulabilmek için arkadaşlarını satacak mıdır?


  KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCU KADROSU

  İpek Karapınar (Feride): Tam ismi Funda İpek Karapınar olan genç ve güzel oyuncu 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuarında keman eğitimi almıştır. İlk dizisi ise Köprü dizisi olmuştur.

  Özgür Çevik: (Toprak): İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan Özgür Çevik 27 Mayıs 1981 Ankara doğumlu. Özgür Çevik Yabancı Damat adlı dizide canlandırdığı Niko karakteriyle adını duyurdu.

  Aleyna Solaker (Meral): Aralık 1994 doğumlu olan Aleyna Solaker genç yaşında podyumlarda gösterdiği başarı ile Türkiye’nin yeni lolitası olarak isimlendirilmiş, bu diziden önce Kuş Dili ve İşte Benim isimli dizilerde de rol alarak oyunculuk konusunda kendisini kanıtlamayı başaran Solaker kariyer basamaklarını hızla tırmanmaktadır.


  Gökçe Akyıldız (Songül): Gökçe Akyıldız 2002 yılından beri Tv dünyasının içinde yer almaktadır. Oyuncu Sırlar Dünyası / Sır Kapısı, Çınaraltı, Büyümüş de Küçülmüş, Sahra, Beşinci Boyut, Zeynep, Ezo Gelin, Büyük Buluşma, Parmaklıklar Ardında, Gazi Kollama ve Fatih Harbiye gibi pek çok dizide yer almıştır.


  Biran Damla Yılmaz (Eylül): Daha önce Show TV ekranlarında yayınlanan ve erkenden ekranlara veda eden Beyaz Yalan adlı dizide rol almıştır. Kırgın Çiçekler dizisinde dikkatleri üzerine toplayan Birhan Damla Yılmaz Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterine can veriyor.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı