SAMSUN HABERLERİ

Kırcalı: "Müjdelerimiz Halkımıza Hayırlı Olsun"

IHA
10.10.2015 - 16:57Son Güncelleme :

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYI AV. ORHAN KIRCALI, SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. 19 MAYIS İLÇESİNDE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞINA KATILAN KIRCALI, DAHA SONRA 19 MAYIS İLÇESİ VE DEREKÖY DE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ.

IHA

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı, seçim çalışmalarına devam ediyor.
19 Mayıs İlçesinde seçim Koordinasyon merkezi açılışına katılan Kırcalı, daha sonra 19 Mayıs ilçesi ve Dereköy de esnafları ziyaret etti. Kırcalı, akşam ise Bafra’da Adaköy, Kalaycılı, Koruluk, Fener, Sahilkent mahallerini ziyaret ederek hemşehrileriyle beraber oldu. Ziyaretlerde Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kurt, Belediye meclis üyeleri ve partililerde yer aldı.
AK Parti bugüne kadar verdiği tüm sözleri tuttuğunu belirten Kırcalı, “Bu beyannamemizde de verdiğimiz sözleri tutacağız. 1 Kasımdan sonra yemde ve gübrede KDV’yi kaldırıyoruz. Genç çiftçilerimize proje karşılığı 30 bin lira karşılıksız destek vereceğiz. Sera modernizasyonları için faizsiz kredi vereceğiz. Asgari ücret bin 300 TL olacak. Polislerimizin 2 bin 200 olan ek göstergelerini 3 bine çıkaracağız. Taşeronluk çerçevesinde kamunun ihtiyaç duyduğu işlerde çalışan taşeronları kamuda istihdam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde esnafımıza düşük faizli kredi uygulamamıza devam edeceğiz. Ayrıca 30 bin Türk Lirasına kadar faizsiz kredi desteği vereceğiz. KOBİ’lerin finansmana erişimini artırmak amacıyla taşınırların teminat olarak kullanılmasının önündeki engelleri tümüyle kaldıracağız. Emek yoğun sektörlerde yatırımcıların talebi halinde, çok önemli, sembolik bir kira bedeliyle anahtar teslimi karşılıksız fabrika yapacağız. 51 ilimizde uygulanmakta olan yüzde 6 oranındaki işveren sigorta primi indiriminde esas alınan 10 işçi çalıştırma zorunluluğunu da kaldırıyoruz. Bu imkandan 251 bin küçük işletmenin yararlanmasını sağlayacağız. Tüm okullarımızda tam gün eğitim öğretime geçilmesini sağlayacağız. İkili eğitim öğretim kalmayacak. Öğrencilerimiz üzerindeki sınav baskısını azaltmak amacıyla, yüksek öğretime geçişteki sınavların yılda birden çok yapılmasını temin edeceğiz” dedi. AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, açıklamalarını şöyle sürdürdü, “Sağlık çalışanlarımızın özlük haklarını yeniden düzenleyeceğiz, sağlık çalışanlarına şiddetin önlenmesi için gerekli çalışmaları tamamlayacağız. Bazı kanser türleri başta olmak üzere erken teşhis taramalarını çoğaltacağız. Seçilme yaşı 18’e inecek, İş kuran gençlerimize karşılıksız 50 bin TL verilecek. Gençlerimize sınırsız, ücretsiz internete erişme imkanı getiriyoruz, nerede olurlarsa olsunlar, bundan yararlanacaklar. Gençlerimize 100 bin liraya kadar faizsiz kredi imkanı sağlayacağız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Kırcalı: "Müjdelerimiz Halkımıza Hayırlı Olsun" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ekim 2015 tarihinde saat 16 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırcalı: "Müjdelerimiz Halkımıza Hayırlı Olsun" haberi güncellenecektir.

  SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:00
  • Guneş
   06:41
  • Öğle
   12:31
  • İkindi
   15:34
  • Akşam
   18:00
  • Yatsı
   19:29
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı