GeriSpor Kıran: Gerets'in başarısı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kıran: Gerets'in başarısı

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Turgay Kıran, Ankara Sigorta'yla Dedeman Oteli'nde gerçekleştirilen sigorta anlaşmasının ardından yaptığı açıklamada ligde yakalanan başarının teknik direktör Eric Gerets'in eseri olduğunu söyledi.

Futbol takımının yakaladığı çıkışın kendilerini son derece memnun ettiğini ifade eden Kıran, “Futbol takımımız ligde gerçekten son derece güzel bir ivme yakaladı. Keyif veren bir futbol oynuyorlar. Başlarında da Eric Gerets gibi önemli bir teknik direktör var. Futbol takımımızın yakaladığı ivmeyi, teknik direktör Gerets'e bağlıyoruz. Takımda birlik ve beraberliği de getiren kendisi. İnşallah şampiyonluğa kadar hep böyle devam eder” diye konuştu.

Kıran, Ali Sami Yen Stadı'ndaki maçlarda tribünlerden zaman zaman gelen tepkilerin hatırlatılması üzerine ise, “Taraftarlar her şeyin çok güzel olmasını diler. Biz onlara saygı gösteriyoruz. Demokratik ortamda bunlar doğal. Nasıl bizi alkışlıyorlarsa, zaman da değişik alkışlarlar yönlendireceklerdir. Ama Galatasaray'ın kültürü gereği bunun dışına zaten çıkmazlar” dedi.

Galatasaray'a sponsor olmak isteyenlerin her geçen gün arttığını da belirten Turgay Kıran, “Bir kere Galatasaray'a sponsor olmak çok önemli, çünkü ortak oluyorsunuz ve bu durum her iki tarafa da büyük katkılar sağlıyor. Sponsorluk konusu yavaş yavaş daha iyi anlaşılıyor. Çok hızlı bir şekilde de artıyor. 2-3 ay içinde birçok yeni sponsorumuz daha olacak. Çünkü Galatasaray'ın değeriyle eşleşmek isteyen bir çok kurum var” diyerek sözlerini tamamladı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle