Gündem Haberleri

  Kingston.com.tr yayına girdi

  Hürriyet Haber
  14.08.2006 - 10:04 | Son Güncelleme:

  Bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology, online hizmet veren global Web sitelerine şimdi de Türkçe versiyon www.kingston.com.tr' yi ekledi. Site ziyaretçilerine kullanım kolaylığı sunarken; flaş bellek, USB flaş sürücüler, ValueRam ve HyperX gibi çeşitli bellek teknolojileri hakkında faydalı bilgiler sağlıyor.

  Kingston’ın yeni Türkçe içerikli sitesinde, server ve sistemlere özel belleklerden flaş belleklere, USB sürücülerden ValueRam ve HyperX belleklere kadar pek çok ürün çeşitli ve ayrıntılı bilgiler yer alıyor. www.kingston.com.tr' de ayrıca kurumsal şirket haberlerinden distribütörlere, ürün destek bilgilerinden bellek araçlarına kadar birçok bilgiye ulaşabiliyor, yeni ürün veya haberlerin konu edildiği basın bültenlerinden de faydalanılabiliyor.

  www.kingston.com.tr adresinde yer alan bellek arama motoru yardımıyla, on binlerce bellekten her bir özel markalı PC, Notebook ve Server sisteminin teknik özelliklerine göre tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiş özel %100 uyum garantisi sağlayan markalı belleğe hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca, sunucu ve sistemlere özel bellek bilgilerinin yanında flaş bellek, USB flaş sürücüler, ValueRam ve HyperX belleklerle ilgili ayrıntılı bilgilere de elde edilebiliyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı