« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kimseyi küçümsemem

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, G.Antep'in Belçikalı çalıştırıcısı Heylens'in, ‘‘Terim, yaptığı açıklamalarla G.Antep'i küçümsüyor’’ sözleri ile ilgili olarak sorulan sorulan soruya, ‘‘Ben hiçbir takımı küçümsemem. Bugüne kadar da hiç bir zaman böyle bir beyanatta bulunmadım’’ dedi.

Fatih Terim, bu tür açıklamaların kendilerini ilgilendirmediğini vurgulayarak şöyle devam etti: ‘‘Bazıları ortalığı karıştırmak istiyorlarsa yanlış adrese gidiyorlar. Bunun muhatabı ve adresi biz değiliz. Bizim için her takım büyüktür. Rakiplerimizi birbirinden ayırmıyoruz.’’

Sarı kırmızılı takımda yaşanan kaleci krizi ile ilgili olarak da bir açıklama yapan Terim, ‘‘Her gün yeni bir kaleci transferi yaptırılıyor. Biz bugüne dek hiçbir takımın kalecisine teklifte bulunmadık. Bu durumlarda her zaman spekülasyon yaratılıyor. Bu da takıma zarar veriyor.’’ dedi.

Nefes almak yok

G.Saray, G.Antep maçının hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Teknik Direktör Fatih Terim, son iki gündür yapılan antrenmanların süresini uzatarak futbolculara bol bol kondisyon çalışması yaptırıyor. Suskun golcü Hakan Şükür, dünkü antrenmanda attığı mükemmel gollerle bol bol alkış topladı. Popescu ve Hakan Şükür'ün idman boyunca birbirleri ile yardımlaşması dikkat çekti.


Bunları da Beğenebilirsiniz