Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kimsesiz boyacı, alkol komasından öldü

  Recep DEMİRCİ/ERZİNCAN, (DHA)
  24 Nisan 2009 - 19:15Son Güncelleme : 24 Nisan 2009 - 19:15

  ERZİNCAN'da ayakkabı boyacılığı yapan kimsesiz 63 yaşındaki Cengiz Büyükakyol, kaldığı depoda ölü olarak bulundu. Sık sık alkol ve kolonya içtiği belirtilen Başyacızı'nın alkol komasından öldüğü sanılıyor.

  13 Şubat Caddesi'ndeki, 13 Şubat Çarşısı önünde ayakkabı boyacılığı yapan bekar ve kimsesi olmayan Cengiz Büyükakyol, çarşı esnafı Reşat Başyazıcı'ya ait depoda bugün saat 14.30'da ölü bulundu. Kalacak yeri olmadığından çarşının bodrum katındaki boş depoda kalan Cengiz Büyükakyol'un cesedini bulan çarşı bekçisi Seyit Ali Balan, “Cengiz ağabey çarşı önünde ayakkabı boyacılığı yapıyordu. Yaklaşık bir aydır çarşının bodrumundaki depoda kalıyordu. Bugün hiç görünmedi. Ben de kaldığı depoya bakmaya gittiğimde cansız bedeni ile karşılaştım” dedi.

  Cengiz Büyükakyol'un cesedi otopsi yapılmak üzere Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, alkol bağımlısı olan Cengiz Büyükakyol'un aşırı alkol için komaya girip öldüğü üzerinde duruluyor. Kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsinin ardından belli olacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı