Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kimse uğurlamadı

Trabzonspor'da görevden ayrılan teknik direktör Sadi Tekelioğlu dün Trabzon'dan ayrılırken, yolcu etmeye hiçbir futbolcusunun gitmeyişi dikkat çekti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Denizlispor maçı sonrası Trabzonspor Teknik Direktörlüğü'nden istifa eden Sadi Tekelioğlu dün Trabzon'dan üzgün ayrıldı. Yolcu etmeye hiç bir futbolcusunun gitmediği Tekelioğlu, havaalanında Milli Takım kampına gitmek için bekleyen Metin ve Gökdeniz ile karşılaştı. İki futbolcu ve Tekelioğlu arasında duygusal anlar yaşandı.

 Yardımcıları İhsan Derelioğlu ve Fethi Türkoğlu'nun yolcu ettiği Tekelioğlu'na havaalanında eski yöneticilerden Mahmut Aksu da moral verdi.  Trabzonspor'da çalıştığı dönem içinde alacağının üçte birlik bölümü halen ödenmemiş olan Tekelioğlu, ‘‘Tek kuruş alacağım yok. Ankara'ya gidiyorum. Hiç kimseye de kırgın değilim’’ dedi.

 Ankara'da bir süre dinleneceğini ve teklifleri dikkate almayacağını belirten Tekelioğlu, ‘‘Tarihin en kötü sonuçlarını aldık. İnanıyorum ki, yeniden ayağa kalkacağım. Gerekirse bir 20 yıl daha bekleyeceğim. Fakat canım kadar sevdiğim Trabzonspor'da şampiyonluklara imza atacak bir teknik adam olarak yeniden görev alacağım’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz