« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kimse gelip de elimi sıkmadı"

Bursaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın yeni sezonda çalışmayı düşünmediği ve yollarını ayırdığı futbolculardan Ali Tandoğan içini döktü. Tecrübeli savunma oyuncusu, "Kimse elimi sıkıp helallik istemedi" diyerek sitem etti.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'da yeni sezon için yapılanma başladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Dimitar Ivankov, Mustafa Keçeli, Ali Tandoğan, Hüseyin Cimşir ve Ivan Ergiç ile yolların ayrıldığını açıkladı. Takımın önceki sezon kazandığı şampiyonlukta ve bu sezon kazanılan üçüncülükte büyük pay sahibi olan tecrübeli futbolcu Ali Tandoğan bu açıklamaların ardından içini döktü. Doğan Haber Ajansı (DHA) muhabirine açıklamalarda bulunan başarılı futbolcu, kendisiyle Bursaspor'dan kimsenin görüşmediğini, helallik istemeden takımdan gönderildiğini söyledi. Deneyimli futbolcu şunları söyledi:

"Bizler bu takımda şampiyonluk yaşadık. Geldiğimden beri bu takıma çok şey verdim. Son karşılaşmanın ardından elimizi sıkıp, 'hakkınızı helal edin' bile demediler. Elbette futbolun içinde herşey var. Bizler de bazı şeylerin farkındaydık. Gitmekle ilgili değil bu sitemim. 10 hafta öncesinden gideceğimizi biliyorduk. Bu motivasyonla son karşılaşmaya çıkmama rağmen elimden geleni yaptım ve üçüncü olduk. Bunlar her futbolcunun yapacağı şeyler değil. Bizim orada olmamızın sebebi insanların sevgisiydi. Benimle kimse görüşmedi, üzüldüğüm nokta o. 'Hoşçakal' demek çok mu zor? Bunu telefonla bile söyleyebilirlerdi."

"ANTALYASPOR OLABİLİR"

Menajerinin birçok takımla görüştüğünü, ancak Medical Park Antalyaspor'a daha yakın olduklarını ifade eden Ali Tandoğan, "Görüşmelerimiz sürüyor. Birçok takım beni kadrosunda görmek istiyor. Menajerim temasları sürdürüyor. Antalyaspor'a daha yakınız. Hakkımda hayırlısı olsun" diye konuştu.

ERGİC'İN MORALİ BOZULDU

Öte yandan takımdan gönderilen bir diğer tecrübeli futbolcu İvan Ergic'in de yolları ayırma haberini aldıktan sonra moralinin bozulduğu ve ağlayarak Bursa'daki arkadaşlarını aradığı öğrenildi. Ergic'in de kendisine teşekkür edilmediği için sitem ettiği, kalmak için çok ısrar etmesine rağmen böyle bir kararın alınmasından dolayı üzgün olduğu da gelen haberler arasında.


Bunları da Beğenebilirsiniz