« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kimse efsane değil görevimizi yapıyoruz

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Efsane başkan” şeklinde kürsüye davet edildiği Fenerbahçe Fatih Şubesi açılışında, “Kimse efsane değil” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü İstanbul Fatih Şubesi açılışına katıldı. Açılış törenine Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler ile şube başkanı Yahya Uğur katıldı. Yıldırım, burada yaptığı konuşmada şube açılışı için emeği geçenlere teşekkür etti.

“YAHYA BEY’İ KUTLARIM”

Yıldırım, “efsane başkan” sıfatıyla kürsüye çağrılmasını da eleştirerek, “Kimse efsane değil. Hepimiz görevimizi yapıyoruz. Yahya Bey ve arkadaşlarını cesaretlerinden dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

ROZETLERİ TAKTI

Aziz Yıldırım, sponsorlukların çok iyi gittiğini, Yandex’in de telefon uygulamasının geldiği zaman daha fazla tık alacağını kaydetti. Yıldırım, Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu da ifade ederek, ülkenin birlik ve beraberliği için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi. Bu arada tören sonunda başkan Aziz Yıldırım’a plaket verilirken, Yıldırım, yeni üyelere rozetlerini taktı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler