« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kimse bizi aramadı

Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya kazanan Semih Yağcı, başarılarından sonra belediye başkanı vali ve il müdüründen beklenen ilgiyi görmediklerini kaydetti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sakarya'da Gökhan Kılıç ile yaşadıklarını anlatan Semih, “Sakarya'ya bir turist gibi döndüm. Büyükşehir belediye başkanı olsun, bir vali olsun, il müdürü olsun bizi aramadılar. Pek bürokrasiden anlayan bir kişi değilim ama bu durum bizi üzdü. Maddi anlamda birşey beklemiyorum. Arayıp tebrik etselerdi mutlu olurduk. Biz bunu görmedik. Bunun için dertliyiz” diye konuştu.

Naim Süleymanoğlu'nun kendisi hakkında söylediği sözlere sevindiğini dile getiren Semih Yağcı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Naim ağabey dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sporcularından biri. Naim ağabeyin bu düşünceleri bizi mutlu ediyor. Onun dediği gibi ülkemi olimpiyatlarda en iyi şekilde temsil ederim ve madalya alabilirim. En büyük hedefim olimpiyatlar. Paris'teki Dünya Şampiyonası'nda hedefimiz ilk 3'e girmek. 2012 Avrupa Şampiyonası Antalya'da yapılacak. 70 milyon vatandaşımızın bana güvenmesi benim için önemli. Hedefimiz olimpiyatlarda ilk 3'e girmek. Hedefimizi her zaman yüksek tutmalıyız. Kendime güveniyorum.”

Avrupa Şampiyonası öncesinde biraz heyacan duyduğunu anlatan Semih, “Giderken madalya alacağıma inanıyordum. Her zaman şampiyonluğu hedefliyordum. Ben zaten oraya Avrupa Şampiyonu olacağım diye gitmiştim. Amacıma ulaştım. 3 madalya aldım. Beklediğim madalyalara kesinlikle ulaştım” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler