« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kimlik arayışı

Efes Pilsen Avrupa’ya savunmasıyla ün salarken, bunda başta Aydın Örs olmak üzere Ergin Ataman ve Oktay Mahmuti’nin büyük etkisi vardı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
David Blatt’in gelmesiyle birlikte yeni bir kimlik arayışına giren lacivert beyazlılar o ünlü kurgusundan oldukça uzaklaşmış görünüyor.

Cibona’dan sonra keyifle izlediğimiz Türk Telekom maçını da yine defans yüzünden kaybeden lacivert beyazlıların, savunma konusunda acil ölemler alması gerek. Aksi taktirde hem Avrupa, hem de ligin faturasını ağır öder. Başkent ekibi ise istikrarlı gidişini sürdürdü, kaliteli oyuncuları transfer etmenin avantajını gösterdi.

Galatasaray Cafe Crown, Casa Ted karşısında kötü oynadı, Shierds (19) ve Dobie (18)’ye teslim oldu. Yenilgiyle tanıştı. Fenerbahçe Ülker, Antalya karşısında zorlansa da tecrübeli oyuncularının sayesinde moral buldu. Haftanın bir başka başarılı sonucunu ise Banvit’i deplasmanda yenen Çetin Yılmaz’ın takımı TTNet Beykoz oldu. Kepez ve Mutlu Akü de galibiyetle tanıştı.

HAFTANIN PROGRAMI:

CUMA: O.Renault-Beşiktaş Cola Turka (20.00), CUMARTESİ: G.Saray Cafe Crown-Pınar K.Yaka (14.00), T.Telekom-Banvit (14.00), TTNet Beykoz-Antalya Bş.B (16.00), Kepez Bld.-Casa TED (16.00), Mutlu Akü Selçuk Ün.-Efes Pilsen (16.00), Darüşşafaka-Mersin Bş.B.(17.00), PAZAR: Alpella-F.Bahçe Ülker (16.00)

Bunları da Beğenebilirsiniz