Kim Olmak İstiyorsun?

Hürriyet Haber
27.07.2012 - 08:11 | Son Güncelleme:

En iyisi olmanı sağlayacak vizyon Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde....

GÜNÜMÜZ İŞ DÜNYASINDA,'NE' OLDUĞUNDAN ÇOK,'KİM' OLDUĞUN ÖNEMLİ...

Bu zorlu rekabette, herhangi bir mühendis, ekonomist, avukat ya da turizmci olman yeterli değil. Seni diğerlerinden farklı kılacak, en iyisi olmanı sağlayacak bir vizyona da ihtiyacın var. Eğer bir mesleği değil, en yükseği hedefliyorsan Uluslararası Antalya Üniversitesi seni bekliyor.
Uluslararası Antalya Üniversitesini seçmek için çok nedenin var: /images/100/0x0/55eb18f0f018fbb8f8aadde2

DÜNYANIN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİNDE DENEYİM KAZANMIŞ AKADEMİSYENLER

Ülkemizde ve dünyada akademik çevrelerde söz sahibi olan, başarılı çalışmalarda ve akademik yayınlarda imzaları bulunan isimleri Uluslararası Antalya Üniversitesi çatısı altında bir araya getirmiş olmak, bizim için büyük bir mutluluk. Çünkü bu sayede öğrencilerimize çok yönlü ve daha başarılı bir gelecek sunabileceğiz.

 YÜKSEK ORANDA ULUSLARARASI ÖĞRENCİ PORTFÖYÜ
 
Bizler pek çok dilin, pek çok farklı bakış açısının ve dünya görüşünün bir arada olduğu bir kampüs ortamının öğrencilerimize çok şey kazandıracağının farkındayız. Bu yüzden öğrencilerimizin yaklaşık olarak %25'ini kendi ülkelerinde yüksek başarı gösteren yabancı uyruklu öğrencilerden seçiyoruz.

HEM AKADEMİK HEM PRATİK İNGİLİZCE
 
İngilizce Dil Eğitim Programımız, öğrencilerimizin akademik, mesleki ve bireysel hedeflerine ulaşabilmeleri için en etkin ve güncel dil öğrenim metotlarına sahiptir. Bu doğrultuda dil okulumuz, dünyanın önde gelen üniversitelerinden Wisconsin Üniversitesi-Madison Yabancı Diller Bölümü ile iş birliği yapmıştır. Bu işbirliği çerçevesinde geliştirilen bu zengin programın en büyük ayrıcalığı, öğrencilerimizin akademik İngilizceye hakimiyetini en iyi şekilde geliştirmesinin yanı sıra gündelik hayatta da İngilizceyi akıcı konuşabilmelerini sağlayacak olmasıdır. Üniversitemizin dil okulunda görev alan akademisyenlerimizin yaklaşık %60'ı Native Speaker'lardan oluşmaktadır.

YÜKSEK ORANDA BURS İMKANLARI

Uluslararası Antalya Üniversitesi tam (%100) veya kısmi burs (%50 ve %25) imkanlarına  ek olarak; LYS sınavında ilk 100 öğrenci içinde yer alanlara eğitimi boyunca aylık 2.000 TL burs, bir dönem yurtdışında dil eğitimi,ücretsiz yurt ve ailesi ile birlikte 5 yıldızlı bir otelde 1 haftalık herşey dahil tatil imkanı; ilk 500 öğrenci içinde yer alanlara aylık 1.500TL burs; ilk 1000 öğrenci içinde yer alanlara aylık 1.000TL burs; ilk 3000 öğrenci içinde yer alanlara aylık 750TL burs vermektedir.
 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN...

Etiketler:

    Sayfa Başı