Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kim o masadaki isimler

F.Bahçe Asbaşkanı Yıldırım, Kocaman için linç kampanyası başladığını söyledi.

Ahmet ERCANLAR/MOSKOVA
SON GÜNCELLEME

Aykut Kocaman’ı kimsenin değersizleştiremeyeceğini belirten Ali Yıldırım, “3 Temmuz sürecinde ayakta kalmamız bazılarının gücüne gitti. Biz hocamızla sonuna kadar devam etmekte kararlıyız” dedi.

F.Bahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman için adeta bir linç kampanyası başlatıldığını savunarak, “Aykut Kocaman’ı kimse değersizleştiremez. Yaşadığımız sıkıntılı 3 Temmuz sürecinde ayakta kalmamız bazı insanların gücüne gitti” dedi.
Sarı lacivertlilerin, Şampiyonlar Ligi play-off turunda bugün deplasmanda Spartak Moskova ile yapacağı karşılaşma öncesi Luzhniki Stadı’nda antrenman yaptığı sırada basın mensuplarıyla sohbet eden Ali Yıldırım, özellikle medyada Kocaman’a yöneltilen eleştirilere sert çıktı.
“Aykut Kocaman’ı kimse değersizleştiremez” ifadesini kullanan Fenerbahçe Asbaşkanı, şunları kaydetti: “Aykut Kocaman bizim için her zaman Sayın Aykut Kocaman’dır.“
3 Temmuz sürecinden bu yana ayakta kalmamız insanların gücüne gitti. Aykut Hoca için bir linç kampanyası başlatıldı.

Taraftar oyuna gelmesin

Aykut Kocaman ilk sezonunda lig şampiyonluğu kazandı. İkinci sezonunda iki final oynadı. Şampiyonluğu olağanüstü şartlara rağmen son anda kaçırdık. Aynı masada oturduğumuz insanlar dahi bu kampanyanın içinde yer alıyor. Biz burada olduğumuz müddetçe Aykut Hocamız da burada olacak. Biz hocamızın başarılarından ve kişiliğinden çok memnunuz. Sportif başarılar gelip geçici şeyler. Kişilik önemli, adamlık önemli. Taraftar ile Aykut Kocaman arasına nifak sokmaya çalışıyorlar. Lütfen taraftarımız bu oyuna alet olmasın. Fenerbahçe taraftarı için biz gerekeni yapıyoruz ve yapacağız.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler