« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kim istemez ki

Cimbom'un 1.5 sene peşinden koşup, alamadığı Gökhan Ünal ile transferin bir diğer gözdesi Mehmet Topuz'u, dün ne Song durdurabildi ne de Servet.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper ikili!
Galatasaray Yönetimi’nin 1.5 senedir transfer etmeye çalıştığı, ancak renklerine bağlamayı başaramadığı Gökhan Ünal, Cimbom'un başına bela oldu.

Fanatik gazetesinin haberine göre, güçlü fiziğiyle Cimbom'un savunmasını darmadağın eden golcü futbolcuyu; ne Rigobert Song durdurabildi ne de Servet Çetin... Özellikle Mehmet Topuz, derinlenmesine driplinglerine şık ara paslarını ekleyince, Kral bir çok pozisyon yakaladı ve Kayserispor’un mücadeledeki tek golünü kaydetti.

"1 puan da iyidir"
Gökhan Ünal, 90 dakikanın ardından yaptığı açıklamada, “Kazanmak için sahaya çıkmıştık. Öne geçtik, çok pozisyon yakaladık. Ama olmayınca olmuyor. Biz elimizden geleni yaptık” dedi. Topuz ise Galatasaray’ın çok güçlü ve teknik kapasitesi yüksek bir takım olduğunu vurgulayarak, “Elbette galibiyet istiyorduk, ancak lider karşısında alınan 1 puan da kötü değil. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağımıza inanıyorum” diye görüş bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz