« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kim doğru söylüyor

Geçen hafta kulübün internet sitesinde, “5 eski başkan, Polat ve yönetimine tam destek verdi” açıklaması yapılmıştı. Beyazıt, “Benim bu deklarasyondan haberim yok” dedi.

Kadir ÇETİNÇALI / (DHA)
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın resmi internet sitesinde geçen hafta, 5 eski başkanın Adnan Polat yönetimine tam destek verdiği şeklinde bir deklarasyon yayınlanmıştı. Yayınlanan deklarasyonda imzası bulunan eski başkanlardan Selahattin Beyazıt, Ali Uras, Ali Tanrıyar, Alp Yalman ve Mehmet Cansun’ın şu günlerde yönetim aleyhine toplanan olağanüstü kongre amaçlı imza kampanyasının yanlış olduğu şeklindeki görüşlerine yer verilmişti.
Haberim yok
Ancak 1970’li yılların efsane ismi, sarı kırmızılı kulübe Riva arazisini kazandıran Selahattin Beyazıt’ın deklarasyondan haberi olmadığı ortaya çıktı. Beyazıt, konuyla ilgili yorum yapmayacağını ancak kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan başkanlar deklarasyonundan hiçbir haberinin bulunmadığını söyledi.
Konuşuruz
Selahattin Beyazıt, Galatasaray’ın eski başkanı olarak konuşmasının kulüp siyasetine gireceğini belirterek, “Kulübümüzün bugünlerinde ben siyaset yapmak istemiyorum. Biz konuşacaklarımızı kendi içimizde divan toplantılarında ya da mali kongrede konuşuruz. O yüzden hiç kimseye Galatasaray’ın bugünkü durumu hakkında hiçbir açıklamada bulunmayacağım” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz