« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kim delikanlı görecekler

G.Saray’da ikinci Özhan Canaydın döneminin ağır topu Ergun Gürsoy, geldiği günden bu yana hem transfer, hem de kulübün haklarını savunmak için elinden geleni yapıyor. Başarılı yönetici, G.Saray-Beşiktaş derbisinden sonra, yaptığı şok açıklamalarla tüm dikkatleri üzerine çekerken, yine iddialı açıklamalarda bulundu.

Mehmet ARSLAN
SON GÜNCELLEME
Futbol şube sorumlusu, önümüzdeki hafta yapılacak Trabzonspor maçı öncesi şampiyonlukta gönlünün Trabzonlu olduğu için bordo mavililerden yana olduğunu söylemesi ve aynı düşünceleri Hakan Şükür’ün de ifade etmesi sonrası gelen tepkiler karşısında sessizliğini bozdu.

Gürsoy, G.Saray’ın ligin bitimine son 3 hafta kala bütün maçlarını kazanacağını ve hiçbir şaibeye, tartışmaya maal vermeyeceğini belirtirken şöyle konuştu: ‘Kim delikanlı, kim değil bunu herkes görecek. Biz son 3 maçımızı da kazanacağız. Kendimizde bu gücü görüyoruz. Beyanat veren futbolcularım sahaya çıkıp 2-3 misli efor harcayamayıp, futbol oynamasınlar o zaman ben beyanat vereceğim. Hem de öyle bir beyanat vereceğim ki, herkes görecek.’

Transfer harekatı

G.SARAY’
da transfer harekatı bugün başlıyor. Teknik direktör Hagi’nin Romanya’dan dönüşünü bekleyen yöneticiler hocanın raporuna göre çalışmalarına hız verecek. Bu arada Mondragon’un kalmasını isteyen Rumen çalıştırıcının oyuncularının maç kasetlerini izlediği ve son 1 aydaki performanslarını da göz önünde bulundurarak listede revizyon yaptığı belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz