« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kim çıkarsa çıksın

F.Bahçe'nin İsrailli yıldızı Revivo, Şampiyonlar Ligi için iddialı konuştu. Revivo, "Eğer finali hedefliyorsak, rakip seçme hakkımız yok" dedi.

Sadi Kemal Yaşar
SON GÜNCELLEME
İDDİALI KONUŞUYOR

F.Bahçe'deki ilk sezonunda iz bırakan ve futbol kariyerindeki ilk şampiyonluğu yaşayan Haim Revivo, önümüzdeki yıl için iddialı konuşuyor. Sezon hazırlıklarına başlayan ve yeni transferlerle tanışan Revivo, ‘‘Hepsi mükemmel. Kazanma arzusu olan oyuncular’’ yorumunu yaptı.

HEDEF BÜYÜK

Şampiyonlar Ligi'nin en büyük hedef olduğuna dikkat çeken Revivo, ‘‘Ben büyük düşünen bir takımın oyuncusu olduğuma göre, rakip olarak kim çıkarsa çıksın farketmez diyorum. Eğer finali hedefliyorsak, rakip seçmememiz gerekiyor. Gücümüzü ilk maçta göstermeliyiz’’ dedi.


RAKİP GÜÇLÜ OLSUN

Avrupa'da Türk futbolunun çok iyi bir yere geldiğine işaret eden Revivo şöyle devam etti: ‘‘Eğer zayıf bir rakiple oynarsak, bizim konsantrasyonumuz yeterli olmayabilir. Rakibimiz ne kadar güçlü olursa, bize gelirken o kadar ürkek olacaktır.

İYİ İSİMLER

Ümit Özat, Ceyhun ve Ali Akdeniz geçen yıl ligin başarılı isimleriydi. Hepsi milli takım düzeyinde oyuncular. Şimdi kadromuz daha çok güçlendi. Uluslararası alanda herkese şans doğacak. F.Bahçe taraftarı mutlu bir sezon daha geçirecek.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz