« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kim bu Elvis Sakyi?

Galatasaray'ın, ülkesinden getirererek tesislerde denemeye başladığı Ganalı genç yıldız Elvis Sakyi akşam Malatya'ya giderek Yeni Malatyaspor ile anterenmana çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Afrika'nın önemli futbol ülkelerinden Gana'nın yıldız adayları arasında gösterilen Elvis Sakyi, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelerek sabah yapılan antrenmana katılmıştı. Gana genç milli takımlarında görev aldığı belirtilen Sakyi'nin, Türkiye'ye iki hafta önce geldiği ve ardından Galatasaray'ın genç takımlarıyla idmanlara çıkmaya başladığı ortaya çıkmıştı.

HANGİ TAKIM İÇİN GELDİ?
Gana üçüncü liginde Cheetah takımında forma giymesinin ardından, İstanbul'a geldiği belirtilen oyuncunun sezon sonuna kadar deneneceği ve beğenildiği takdirde Galatasaray tarafından transfer edileceği bile iddia edilmişti. Ancak akşam saatlerinde yaşanan bir gelişme kafaları karıştırdı.

Gündüz Galatasaray ile idmana çıkan Elvis Sakyi akşam saatlerinde Malatya'ya giderek Yeni Malatyaspor'un akşam antrenmanına katıldı. 1 günde iki farklı takımda idmana çıkan 17 yaşındaki oyuncunun Türkiye'ye hangi takım için geldiği ve hangi takımla anlaşacağı sosyal medyada merak konusu oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz